• Akcja żonkile - "Łączy nas pamięć"

Jak co roku nasza szkoła, w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim, przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Żonkile .Tegoroczny projekt "Łączy nas pamięć" zrealizowany 19 kwietnia przebiegał na kilku płaszczyznach.
            🏵🌼 W szkole dominował kolor żołty za sprawą papierowych żonkili przypiętych do ubrań, elementów dekoracyjnych na okolicznościowej gazetce oraz żywych żonkili i tulipanów przyniesionych przez społeczność szkolną.
            🏵🌼 Na szkolnym holu mozna było zapoznać się z informacjami na temat powstania umieszczonymi na okolicznościowej gazetce.
            🏵🌼Biblioteka przygotowała wystawę książek dotyczących Holocaustu i wydarzeń II wojny światowej znajdujacych się w szkolnych zasobach, w tym nowości zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
            🏵🌼 Uczniowie uczestniczyli w seansach filmowych, podczas których obejrzeli filmy przygotowane przez Muzeum Polin.
            🏵🌼 Reprezentacja

• Święta Wielkanocne tuż, tuż...

Zbliżające się Święta Wielkanocne niosą ze sobą nie tylko radość, nadzieję , ale także mnóstwo pięknych tradycji i rękodzieł, które tworzymy razem, celebrując ten wyjątkowy czas.🌿🐣🌞
            Kolorowe pisanki, artystycznie wykonane karty wielkanocne oraz urokliwe koszyczki stworzone przez naszych kreatywnych uczniów klas I technikum na lekcjach plastyki, dodają naszej szkole niepowtarzalnego, świątecznego klimatu.😊🌷💐🌾