Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 4 w Ciechanowie

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 17

NazwiskoImięDecyzja
AndruchewiczDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
AntczakPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ArentIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BączekWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BełkowskiAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BiernackiJakubniezakwalifikowany
BiragaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BonisławskaMaria Małgorzataniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BorczakOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BurkackaOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ChodkowskiAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ChrabąszczOlganiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DąbrowskiSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DomańskaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DudkiewiczWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GalaszewskiKajetanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GarlińskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
GłówkaPiotr Stanisławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GłuszniewskiJulia Sandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GołąbRadosławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GoździewskaWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GórskaLiliananiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GrochowskaPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JakubiakMateuszniezakwalifikowany
JarząbkowskiDamianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JóźwiakAnnaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KamińskiRafałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KapuścińskaWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KarczewskaNikolaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KołakowskaAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KołakowskaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KonarskiKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KorycińskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KoszelaLenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KownackaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrajczyńskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrajewskiMikołaj Zygmuntniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrysiakElizaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KurowskiDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KuźbickaAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LendaKatarzynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
lewandowskajulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LewandowskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MaćkowskaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MalinowskaWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MalinowskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MalinowskiOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MantajKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MieszkowskaOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NaszkowskaMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NiemasJanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NitowskaMilenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NowakowskiKamilniezakwalifikowany
OlszewskaOlga Aleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OrzołKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PawłowskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PniewskiAlan Karolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PokrzywnickiDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
PrzybylskiIgorniezakwalifikowany
PyszniewskiKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RożniewskaWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SobczyńskaJustynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SobocińskaPaulinaniezakwalifikowany
SZCZEPAŃSKIANTONIniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzcześniakNikolaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzymczakAlicjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TetfejerWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
TOKARSKAZOFIAniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TuradekLidianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
TyburskaPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UsiądekJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WalczakJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WalisZofianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojnoAgnieszkaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WójciakOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WrotnaPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WyjadłowskiŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZaciewskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZelechMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZglinickiIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ZmysłowskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZmysłowskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZwierzchowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻebrowskiŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Szkoła Branżowa I Stopnia nr 4 w Ciechanowie

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 26.15

NazwiskoImięDecyzja
BączekWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BrzezińskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CichowskiKamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzerwińskiSebastianniezakwalifikowany
DąbrowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DoroszAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DoroszKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DrejkoNikolas Pawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DunikowskiJakub Jerzyniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GadomskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GrzywaczAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KaczmarczykWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KowalskaDagmaraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
LangeKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LeśnikowskaDominikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lubicz-KrośnickiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MikołajczykJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MorawskiPiotrniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MuczyńskiKacper Karolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
OlszewskiPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RzeplińskiAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SpysińskiRafałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzawłowskiBłażejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzegediPeter Kacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzymczakPatryk Kamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚlaskaMajaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚlaskaOtylianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WalczakDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WichowskaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WoźniakBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZaborowskiSebastian Dawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻochowskiWiktorniezakwalifikowany