Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TB [Technik Budownictwa/projekt.wnętrz/ OZE]
Technikum nr 4 w Ciechanowie


Nazwisko, Imię
Chojnacki, Jakub
Ciesielska, Angelika
Dębska, Aleksandra
Dobrzeniecka, Julia
Falba, Tomasz
Grotkowski, Stanisław Piotr
Kierzkowska, Alicja
Krakowiak, Oliwia
Losz, Franciszek
Miączyński, Piotr
Nerć, Oliwia
Olszewski, Patryk
Pielech, Wojciech
Pietrzak, Wiktoria
Potyrała, Kacper
Rynkowska, Klaudia
Sochaczewski, Jakub
Szymczak, Patryk Kamil
Ślusarczyk, Paweł
Woźniak, Adam
Woźnicki, Kacper
Zaremba, Oskar

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 17



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TG [Technik Geodeta/wycena nieruchomości]
Technikum nr 4 w Ciechanowie


Nazwisko, Imię
Damięcka, Patrycja
Dąbrowski, Patryk Sebastian
Gąsiorowski, Tomasz
Kwiatkowska, Julia
Łada, Marlena
Maruszewski, Dominik
Milewska, Karolina
Modzelewski, Bartłomiej
Sokołowski, Jakub
Szegedi, Peter Kacper
Tarnowski, Adam
Toporowska, Natalia
Walczak, Katarzyna
Wroniak, Wiktoria
Zomkowska, Julia

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 54.9



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TR [Technik Reklamy/multimedia/fotografia]
Technikum nr 4 w Ciechanowie


Nazwisko, Imię
Adamska, Julia
Chylińska, Angelika
Dąbkowska, Klaudia
Dąbrowska, Natalia
Grzywacz, Adrian
Grzywacz, Dominika
Kaczmarczyk, Weronika
Kleczyński, Łukasz
Kleinszmyt, Julia
Klimkiewicz, Maja
Korycińska, Aleksandra
Kownacki, Mateusz
Maźniak, Dominika
Modzelewska, Wiktoria
Możdżyńska, Marta
Nawrocka, Klaudia
Orzoł, Patryk
Ostaszewska, Anna
Pazyrska, Roksana
Pęczkowski, Wojciech
Politowska, Alicja
Rogowska, Lena
Rudnicka, Daria
Sender, Sylwia
Sokołowska, Wiktoria
Szawłowski, Błażej
Traczyk-Nasarzewska, Alicja
Usiądek, Patryk
Wodyński, Bartosz
Wołynek, Mateusz

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 35



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TŚ [Technik Ochrony Środowiska/elementy kosmetologii]
Technikum nr 4 w Ciechanowie


Nazwisko, Imię
Bąkowska, Emilia
Chilarzewska, Julia
Czarnecki, Michał
Hajn, Amelia
Kopeć, Oliwia
Koryciński, Mateusz
Kowalska, Dagmara
Lejman, Julia
Leśnik, Jan
Leśnikowska, Dominika
Olszewska, Martyna
Smutkiewicz, Julita Wiktoria
Szutkowska, Sandra
Teodorska, Klaudia
Zalewska, Nadia

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 40.9



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1WZ [Wielozawodowa]
Szkoła Branżowa I Stopnia nr 4 w Ciechanowie


Nazwisko, Imię
Abramczyk, Filip
Antczak, Maciej
Bazylak, Adrian
Bućkowska, Aniela
Burdalska, Kinga
Czerwińska, Paulina
Deja, Nikola
Dębiec, Jakub
Dobrzeniecki, Jakub
Dymkowski, Jakub
Furmanek, Daniel
Gołąb, Radosław
Gołębiewska, Wiktoria
Grzankowski, Michał
JABŁONOWSKA, WIKTORIA
Jankowski, Marcin
Kapuścińska, Wiktoria
Karczewska, Nikola
Kędzierski, Sebastian
Kordecka, Dominika
Koszela, Dorian
Kowalski, Seweryn Piotr
Krakowska, Weronika
Krakowski, Jakub
Kraska, Kacper
Kubalska, Julka
Kuchciński, Krystian
Lenda, Katarzyna
Lewandowski, Mateusz
Makowski, Michał
Malinowska, Jadwiga
Malinowska, Justyna
Maliszewski, Przemysław
Matuszewski, Łukasz
Mejsner, Dagmara
Melewska, Klaudia Urszula
Michalski, Maciej
Milewska, Wiktoria
Moderacki, Kacper
Nasierowski, Jakub
Niemas, Jan
Piotrowska, Oliwia
Przewłocka, Klaudia
Rostkowska, Kinga
Salwin, Hubert
Skonieczna, Katarzyna
Smoługa, Karol
Stawiński, Bartosz
Suski, Kacper
Szymankiewicz, Jakub
Ślubowski, Kacper
Tobiasz, Adrian
Tomczak, Paweł
Tryc, Kacper
Wiśniewski, Natan
Wodzyński, Dominik
Woźniak, Arkadiusz
Woźniak, Elwira
wójciak, oliwia magdalena
Zyra, Adrian

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 26.15