Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 4 w Ciechanowie

NazwiskoImięDecyzja
AdamskaJuliazakwalifikowany
AndruchewiczDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
AntczakPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ArentIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BączekWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BąkowskaEmiliazakwalifikowany
BełkowskiAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BiernackiJakubniezakwalifikowany
BiragaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BonisławskaMaria Małgorzataniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BorczakOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BurkackaOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ChilarzewskaJuliazakwalifikowany
ChodkowskiAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ChojnackiJakubzakwalifikowany
ChrabąszczOlganiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ChylińskaAngelikazakwalifikowany
CiesielskaAngelikazakwalifikowany
CzarneckiMichałzakwalifikowany
DamięckaPatrycjazakwalifikowany
DąbkowskaKlaudiazakwalifikowany
DąbrowskaNataliazakwalifikowany
DąbrowskiPatryk Sebastianzakwalifikowany
DąbrowskiSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DębskaAleksandrazakwalifikowany
DobrzenieckaJuliazakwalifikowany
DomańskaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DudkiewiczWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FalbaTomaszzakwalifikowany
GalaszewskiKajetanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GarlińskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
GąsiorowskiTomaszzakwalifikowany
GłówkaPiotr Stanisławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GłuszniewskiJulia Sandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GołąbRadosławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GoździewskaWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GórskaLiliananiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GrochowskaPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GrotkowskiStanisław Piotrzakwalifikowany
GrzywaczAdrianzakwalifikowany
GrzywaczDominikazakwalifikowany
HajnAmeliazakwalifikowany
JakubiakMateuszniezakwalifikowany
JarząbkowskiDamianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JóźwiakAnnaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KaczmarczykWeronikazakwalifikowany
KamińskiRafałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KapuścińskaWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KarczewskaNikolaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KierzkowskaAlicjazakwalifikowany
KleczyńskiŁukaszzakwalifikowany
KleinszmytJuliazakwalifikowany
KlimkiewiczMajazakwalifikowany
KołakowskaAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KołakowskaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KonarskiKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KopećOliwiazakwalifikowany
KorycińskaAleksandrazakwalifikowany
KorycińskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KorycińskiMateuszzakwalifikowany
KoszelaLenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KowalskaDagmarazakwalifikowany
KownackaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KownackiMateuszzakwalifikowany
KrajczyńskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrajewskiMikołaj Zygmuntniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrakowiakOliwiazakwalifikowany
KrysiakElizaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KurowskiDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KuźbickaAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KwiatkowskaJuliazakwalifikowany
LejmanJuliazakwalifikowany
LendaKatarzynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LeśnikJanzakwalifikowany
LeśnikowskaDominikazakwalifikowany
lewandowskajulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LewandowskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LoszFranciszekzakwalifikowany
ŁadaMarlenazakwalifikowany
MaćkowskaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MalinowskaWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MalinowskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MalinowskiOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MantajKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MaruszewskiDominikzakwalifikowany
MaźniakDominikazakwalifikowany
MiączyńskiPiotrzakwalifikowany
MieszkowskaOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MilewskaKarolinazakwalifikowany
ModzelewskaWiktoriazakwalifikowany
ModzelewskiBartłomiejzakwalifikowany
MożdżyńskaMartazakwalifikowany
NaszkowskaMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NawrockaKlaudiazakwalifikowany
NerćOliwiazakwalifikowany
NiemasJanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NitowskaMilenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NowakowskiKamilniezakwalifikowany
OlszewskaMartynazakwalifikowany
OlszewskaOlga Aleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OlszewskiPatrykzakwalifikowany
OrzołKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OrzołPatrykzakwalifikowany
OstaszewskaAnnazakwalifikowany
PawłowskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PazyrskaRoksanazakwalifikowany
PęczkowskiWojciechzakwalifikowany
PielechWojciechzakwalifikowany
PietrzakWiktoriazakwalifikowany
PniewskiAlan Karolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PokrzywnickiDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
PolitowskaAlicjazakwalifikowany
PotyrałaKacperzakwalifikowany
PrzybylskiIgorniezakwalifikowany
PyszniewskiKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RogowskaLenazakwalifikowany
RożniewskaWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RudnickaDariazakwalifikowany
RynkowskaKlaudiazakwalifikowany
SenderSylwiazakwalifikowany
SmutkiewiczJulita Wiktoriazakwalifikowany
SobczyńskaJustynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SobocińskaPaulinaniezakwalifikowany
SochaczewskiJakubzakwalifikowany
SokołowskaWiktoriazakwalifikowany
SokołowskiJakubzakwalifikowany
SzawłowskiBłażejzakwalifikowany
SZCZEPAŃSKIANTONIniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzcześniakNikolaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzegediPeter Kacperzakwalifikowany
SzutkowskaSandrazakwalifikowany
SzymczakAlicjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzymczakPatryk Kamilzakwalifikowany
ŚlusarczykPawełzakwalifikowany
TarnowskiAdamzakwalifikowany
TeodorskaKlaudiazakwalifikowany
TetfejerWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
TOKARSKAZOFIAniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ToporowskaNataliazakwalifikowany
Traczyk-NasarzewskaAlicjazakwalifikowany
TuradekLidianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
TyburskaPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UsiądekJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UsiądekPatrykzakwalifikowany
WalczakJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WalczakKatarzynazakwalifikowany
WalisZofianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WodyńskiBartoszzakwalifikowany
WojnoAgnieszkaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WołynekMateuszzakwalifikowany
WoźniakAdamzakwalifikowany
WoźnickiKacperzakwalifikowany
WójciakOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WroniakWiktoriazakwalifikowany
WrotnaPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WyjadłowskiŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZaciewskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZalewskaNadiazakwalifikowany
ZarembaOskarzakwalifikowany
ZelechMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZglinickiIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ZmysłowskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZmysłowskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZomkowskaJuliazakwalifikowany
ZwierzchowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻebrowskiŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)


OddziałNajniższa liczba punktów
(1TB) Technik Budownictwa/projekt.wnętrz/ OZE17
(1TG) Technik Geodeta/wycena nieruchomości54.9
(1TR) Technik Reklamy/multimedia/fotografia35
(1TŚ) Technik Ochrony Środowiska/elementy kosmetologii40.9

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Szkoła Branżowa I Stopnia nr 4 w Ciechanowie

NazwiskoImięDecyzja
AbramczykFilipzakwalifikowany
AntczakMaciejzakwalifikowany
BazylakAdrianzakwalifikowany
BączekWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BrzezińskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BućkowskaAnielazakwalifikowany
BurdalskaKingazakwalifikowany
CichowskiKamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzerwińskaPaulinazakwalifikowany
CzerwińskiSebastianniezakwalifikowany
DąbrowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DejaNikolazakwalifikowany
DębiecJakubzakwalifikowany
DobrzenieckiJakubzakwalifikowany
DoroszAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DoroszKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DrejkoNikolas Pawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DunikowskiJakub Jerzyniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DymkowskiJakubzakwalifikowany
FurmanekDanielzakwalifikowany
GadomskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GołąbRadosławzakwalifikowany
GołębiewskaWiktoriazakwalifikowany
GrzankowskiMichałzakwalifikowany
GrzywaczAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JABŁONOWSKAWIKTORIAzakwalifikowany
JankowskiMarcinzakwalifikowany
KaczmarczykWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KapuścińskaWiktoriazakwalifikowany
KarczewskaNikolazakwalifikowany
KędzierskiSebastianzakwalifikowany
KordeckaDominikazakwalifikowany
KoszelaDorianzakwalifikowany
KowalskaDagmaraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KowalskiSeweryn Piotrzakwalifikowany
KrakowskaWeronikazakwalifikowany
KrakowskiJakubzakwalifikowany
KraskaKacperzakwalifikowany
KubalskaJulkazakwalifikowany
KuchcińskiKrystianzakwalifikowany
LangeKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LendaKatarzynazakwalifikowany
LeśnikowskaDominikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
LewandowskiMateuszzakwalifikowany
Lubicz-KrośnickiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MakowskiMichałzakwalifikowany
MalinowskaJadwigazakwalifikowany
MalinowskaJustynazakwalifikowany
MaliszewskiPrzemysławzakwalifikowany
MatuszewskiŁukaszzakwalifikowany
MejsnerDagmarazakwalifikowany
MelewskaKlaudia Urszulazakwalifikowany
MichalskiMaciejzakwalifikowany
MikołajczykJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MilewskaWiktoriazakwalifikowany
ModerackiKacperzakwalifikowany
MorawskiPiotrniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MuczyńskiKacper Karolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
NasierowskiJakubzakwalifikowany
NiemasJanzakwalifikowany
OlszewskiPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PiotrowskaOliwiazakwalifikowany
PrzewłockaKlaudiazakwalifikowany
RostkowskaKingazakwalifikowany
RzeplińskiAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SalwinHubertzakwalifikowany
SkoniecznaKatarzynazakwalifikowany
SmoługaKarolzakwalifikowany
SpysińskiRafałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StawińskiBartoszzakwalifikowany
SuskiKacperzakwalifikowany
SzawłowskiBłażejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzegediPeter Kacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzymankiewiczJakubzakwalifikowany
SzymczakPatryk Kamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚlaskaMajaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚlaskaOtylianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚlubowskiKacperzakwalifikowany
TobiaszAdrianzakwalifikowany
TomczakPawełzakwalifikowany
TrycKacperzakwalifikowany
WalczakDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WichowskaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WiśniewskiNatanzakwalifikowany
WodzyńskiDominikzakwalifikowany
WoźniakArkadiuszzakwalifikowany
WoźniakBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WoźniakElwirazakwalifikowany
wójciakoliwia magdalenazakwalifikowany
ZaborowskiSebastian Dawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZyraAdrianzakwalifikowany
ŻochowskiWiktorniezakwalifikowany


OddziałNajniższa liczba punktów
(1WZ) Wielozawodowa26.15